Razer u bashkua me Fossil për këtë orë inteligjente të lojërave me botim të kufizuar - komente geek
Ueb agjenci » Lajme dixhitale » Razer bashkohet me fosile për këtë orë inteligjente gamer me botim të kufizuar

Razer bashkohet me fosile për këtë orë inteligjente gamer me botim të kufizuar

Ju pëlqejnë aksesorët kompjuterikë shumëngjyrësh dhe miqësorë për përdoruesin dhe modelet klasike të orëve Fossil të Razer-it? Atëherë do t'ju pëlqejë ky bashkëpunim! Dy markat janë bashkuar për orën inteligjente Razer X Fossil Gen 6, duke ju dhënë më të mirën nga të dy botët.

Ora inteligjente me botim të kufizuar përmban tre fytyra ekskluzive të orës Razer, duke përfshirë Chroma, Analog dhe Text, si dhe elementë të një ndërfaqeje përdoruesi Razer, një kuti të zezë 44 mm dhe dy rripa elegant silikoni 22 mm të këmbyeshëm në anët. Jeshile ikonë e kompanisë dhe ngjyrat e zeza.

“Në Fossil, ekipet tona janë gjithmonë në kërkim të risive të reja që ne mund t'u sjellim përdoruesve tanë, së bashku me Wear OS nga Google dhe Qualcomm Technologies, Inc., dhe ne jemi të ngazëllyer që po punojmë me një tjetër partner kryesor: Razer. Me një komunitet mbresëlënës global, Razer ka projektuar dhe ndërtuar ekosistemin më të madh të pajisjeve, softuerëve dhe shërbimeve të përqendruara te lojtarët. Industria e lojërave është rritur jashtëzakonisht shumë gjatë viteve të fundit dhe ne jemi të ngazëllyer për të bashkëpunuar në një orë inteligjente që i përshtatet stilit të jetesës së lojtarëve, "tha Steve Evans, Menaxher i Përgjithshëm, Fossil Group.

Drejtori i Asociuar i Razer për Zhvillimin e Biznesit, Addie Tan, tha: “Ne jemi gjithmonë në kërkim të mundësive për të plotësuar stilin e jetës së lojtarëve dhe për t'u sjellë atyre produkte që jo vetëm duken të shkëlqyera, por edhe i shtojnë vlerë jetës së tyre. Kjo është arsyeja pse ne e kemi mbajtur mirëqenien e lojtarëve në zemër të Razer X Fossil Gen 6, duke shfrytëzuar teknologjinë inovative të Fossil dhe estetikën ikonë të dizajnit të Razer, kjo orë inteligjente do të jetë aksesori. perfekt për t'ju mbajtur një hap përpara.

Ora inteligjente argëtuese përmban platformën Snapdragon Wear 4100+, gjurmimin e gjumit, shpejtësinë më të shpejtë të karikimit të baterisë, sensorë të përmirësuar, gjurmimin e mirëqenies pa duar, pajtueshmërinë me Wear OS 3, ekranin dixhital me prekje 1,28 inç (326 ppi), dizajn rezistent ndaj notit, butona të personalizueshëm dhe numrat, akses shtesë në aplikacionet Wear OS të palëve të treta përmes Google Play, mbështetje për Bluetooth 5.0 LE dhe Wi-Fi, hapësirë ​​8 GB plus 1 GB RAM dhe sensorë të rrahjeve të zemrës SpO2 dhe PPG.

Ju do të jeni në gjendje të merrni orën inteligjente Razer X Fossil Gen 6 më vonë këtë muaj dhe kushton 329 dollarë. Ai do të jetë i disponueshëm në faqen Fossil, faqen Razer dhe përmes GameStop.

Burimi: Fossil, Razer

★ ★ ★ ★ ★