Si të shikoni gjysmëfinalen e Kupës EFL Nottingham Forest kundër Man United: transmetim drejtpërdrejt dhe falas për t'u dëgjuar
Ueb agjenci » Lajme dixhitale » Si të shikoni gjysmëfinalen e Kupës EFL Nottingham Forest kundër Man United: transmetim drejtpërdrejt dhe falas për t'u dëgjuar

Si të shikoni gjysmëfinalen e Kupës EFL Nottingham Forest kundër Man United: transmetim drejtpërdrejt dhe falas për t'u dëgjuar

Si të shikoni Nottingham Forest vs Man United: Ndeshja e parë gjysmëfinale e EFL është sonte dhe ja se si të shikoni Forest vs United në internet dhe të dëgjoni falas.

Sfida e titullit të Manchester United u godit me një humbje të vonë ndaj liderit Arsenal të dielën, por Djajtë e Kuq mund të bëjnë një hap më afër një trofeu të parë të madh në gjashtë vjet sonte.

Ata udhëtojnë në City Ground për t'u përballur me Nottingham Forest në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës EFL. United është pesë herë fitues i 'League Cup' dhe për herë të fundit e ngriti trofeun në vitin 2017; nderi i tyre i fundit kombëtar.

Çmimi i fryerës Philips Essential Air ka rënë me 33%

Fryerja e ajrit Philips Essential është ulur 33% në vetëm 99,99 £ në Amazon.

  • Amazona
  • Kurseni 33%
  • Tani 99,99

Shiko ofertën

Skuadra e Erik ten Hag ka pasur një ecuri të nxehtë kohët e fundit dhe do të dëshirojë ta shënojë këtë përparim me argjendi.

Forest i sapo promovuar gjithashtu ka një origjinë të gjatë në këtë turne, duke e fituar atë gjithsej katër herë nën mbretërimin historik të Brian Clough. Skuadra e Steve Cooper ka tendencë të ngrihet në këmbë dhe ka qenë në formë më të mirë kohët e fundit.

Në përgjithësi, duhet të jetë një ndeshje e parë emocionuese, me një ndeshje të dytë vendimtare vetëm gjashtë ditë larg. Fituesit e këtij do të përballen ose me Newcastle ose Southampton në finalen e Wembley muajin e ardhshëm. Newcastle do të kalojë në epërsi 1-0 në ndeshjen e dytë.

Ja se si të shikoni Forest vs United në televizorin, smartfonin ose laptopin më të mirë që keni në shtëpi.

Koha e fillimit të Nottingham Forest kundër Man United

Nottingham Forest vs Man United do të fillojë në orën 20:00 me orën e Mbretërisë së Bashkuar të mërkurën më 25 janar. Ndeshja do të luhet në City Ground në Nottingham.

Si të shikoni Forest vs United drejtpërdrejt në TV dhe në internet?

Sky Sports ka të drejtat për këtë, me mbulim duke filluar nga ora 19:00 në Sky Sports Football dhe Sky Sports Main Event.

Për të parë do të të duhet një abonim aktiv në Sky Sports. Mund të merrni Sky Q ose Sky Glass, ose shërbimin krejt të ri Sky Stream. Ose nëse abonoheni në Sky përmes ofruesve si BT dhe Virgin. Sidoqoftë, nëse keni nevojë për qasje të shpejtë, mos kërkoni më larg se platforma e transmetimit TANI të Sky.

Si të dëgjoni Forest vs United falas

Nëse nuk mund të shikoni drejtpërdrejt ose nuk dëshironi të paguani për Sky, mund të dëgjoni radio drejtpërdrejt me komente drejtpërdrejt nga BBC Radio 5 Live. Ju mund të hyni në transmetimin e drejtpërdrejtë të Nottingham Forest vs Man United këtu.

Shikoni në mënyrë të sigurt me një VPN

Nëse shikoni rregullisht sporte drejtpërdrejt në internet, mund të rritni privatësinë tuaj në internet me një Rrjet Privat Virtual (VPN). Ajo funksionon duke fshehur adresën tuaj IP nga spiunët dhe keqbërësit e mundshëm. Ju mund të lexoni udhëzuesin tonë për VPN-të më të mira përpara se të transmetoni lojërat. Nëse jeni duke kërkuar për një VPN të sigurt dhe të sigurt, ju rekomandojmë Kaspersky VPN Secure Connection për transmetime sportive të nivelit të lartë.

★ ★ ★ ★ ★